مجموعه دلفان در قالب حمایت از کافه ادونچر و این کسب و کار نوپا،  نصب دستگاه اسپروساز، انواع ریل و میز کار و ساماندهی فضای داخل خودرو، مخزن آب و باربند مخصوص متناسب با نیاز کافه ادونچر را بصورت رایگان انجام داده است. 

دلفان‌آفرود در مرداد ۱۳۸۷ ، با همکاری برادران دلفان آذری و به واسطه تجربه، مهارت و علم آن ها در تجهیز کارآمد خودروهای دودیفرانسیل برای سبکی نو و استفاده‌ای نو در زندگی، شکل گرفت.

این مجموعه توانسته با ایجاد سبدکاملی از تجهیزات مورد نیاز خودروهای دودیفرانسیل در سفرهای تحقیقاتی، ماجراجویانه و گردشگری، بخش گسترده ای از نیازهای بازار داخلی و منطقه ای را با تولید داخل ایران پوشش دهد.

خط تولید و کارخانه مجموعه دلفان، با در نظر گرفتن نیاز مشتری و با علم و دانش فنی مهندسین خود این تجهیزات را تولید و به بازار عرضه می کند.

تولید انواع سپر و سینی آفرود، کیت افزایش ارتفاع، باربند، رکاب، کشو، سازماندهی فضای بار خودروها از خدمات این مجموعه است.

دلفان افرود - حسین دلفان - سعید ضروری
کافه ادونچر تی استودیو

تی استودیو 

دمنوش های خاص و با کیفیت کافه ادونچر محصولات جذاب و متفاوت شرکت تی استودیو است که به صورت تخصصی به تولید و پخش دمنوش و چایی و اکسسوری های سرو چایی و دامنوش می پردازد. 

دمنوش مخصوص، دمنوش راه ابریشم، ژالان، رویا، آفرینش، لمونکس، شیرچایی کاراملی، چایی ماسالا و چایی سبز اولانگ از جمله چایی و دمنوش های تی استودیو است که می توانید در کافه ادونچر امتحان کنید و لذت ببرید. 

آدرس: شهرک غرب- بلوار ایران زمین – مجتمع گلستان – بالکن حیاط شرقی – تی استودیو